Please find the U12 draw information for the 2021/2022 competition.
Teams in Pink are the home team.
A Full Draw for all rounds will be online by the end of the summer so you don’t need to wait for the rounds to finish – you will know the next school to play as fixtures will be updated as they are received.
For Round Deadlines, visit our Rules & Regulations
If your school is missing from the draw please contact Sisters n Sport asap – please email snsnationalcup@sistersnsport.com
AKS Lytham v Scarisbrick Hall School
The Kings’ School, Macclesfield v Tytherington
Great Sankey v Lymm High School
Ovingham Middle School v RGS Newcastle
South Hunsley School v St Mary’s College
Grammar School at Leeds v Penistone Grammar School
Easington Academy v Carmel College
Newcastle High School for Girls v Macmillan Academy
Hurworth School v Yarm School
Ashville College v Queen Ethelburgas
Wolfreton School & Sixth Form College v Bootham School
Bradford Grammar School vWakefield Girls’ High School
Hazel Grove High School v Cheadle Hulme School
The Fallibroome Academy v THE GRANGE SCHOOL HARTFORD
Wirral Grammar School for Girls v Halewood Academy
Oldham Hulme Grammar School v Bury Grammar School
Withington Girls School v Stockport Grammar School
Bablake School and King Henry VIII School v Solihull School
King’s High School, Warwick v Bromsgrove Prep School
Learning Community Trust v Trent College
Bramcote College v St George’s Academy
The Queen’s School v BYE
JFS v Notting HIll and Ealing High School
Haberdashers’ Aske’s School for Girls v North London Collegiate School
Hammersmith Academy v Godolphin and Latymer School
Bishop Thomas Grant School v Kingsdale Foundation School
South Hampstead High School v Putney High School
Colfe’s School v Woodlands School
James Allen Girls School v Wimbledon High School
Surbiton High v BYE
Manor House School v Reigate Grammar School
Royal Russell School v Wallington High School for Girls
St Swithun’s School v Prior’s Field
Epsom College v Eltham College
Walthamstow Hall v St John’s School, Leatherhead
Roedean v Brighton Girls
Benenden v Windlesham House
Heath Mount School v Bedford Girls School
Berkhamsted v Sir Henry Floyd Grammar School
Queenswood v Haileybury
Headington School, Oxford v St Helen & St Katharine
Wycombe High School v Pipers Corner School
Beaconsfield High School v Wycombe Abbey
Talbot Heath v BYE
Colston’s School v Redmaids High School
St Hugh’s Prep School V BYE
Tiverton High School v Priory Community School
Churston Ferrers Grammar School v Maynard School
St Joseph’s College, Ipswich v BYE
Newton Abbot College v BYE
Streatham and Clapham High School v The Charter School, East Dulwich
St Alban’s School for Girls v BYE